Muzeum Motoryzacji w Nieborowie zatrudni przewodnika

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Boże Narodzenie to czas spokoju, wyciszenia, rozmów z bliskimi. Nauczmy dzielić się chlebem, miłością i życzliwością z wszystkimi ludźmi, a zwłaszcza z tymi wśród których żyjemy. Wszystkim naszym klientom, znajomym, przyjaciołom życzymy radosnych świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Kończymy sezon.

Kończymy sezon i udostępnianie zbiorów Muzeum Motoryzacji. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili i zapraszamy w maju przyszłego roku. Postaramy się przygotować kolejne eksponaty i ciekawostki ze zbiorów.

Warszawski Rajd Pojazdów Zabytkowych

1.10.2016 r. gościlismy uczestników Warszawskiego Rajdu Pojazdów Zabytkowych. Zwiedzali, jedli, odpoczywali i… pojechali dalej.

Muzeum Motoryzacji w Nieborowie  zatrudni przewodnika (może być dobrze zgrana para).

Poszukujemy osób z pasją i znajomością motoryzacji zabytkowej, które wniosą kreatywny wkład w rozwój nowo powstałego muzeum.

Wymagania:

• otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
  •  umiejętność i chęć dzielenia się wiedzą
  • wysoka kultura osobista, umiejętność zachowania się adekwatnie do sytuacji

Znajomość  języka angielskiego będzie dodatkowym atutem. Mile widziane osoby uczące się lub studiujące.

Praca w weekendy od maja do końca października 2016 r.
Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV na  maila:  info@stacjanieborow.pl  lub osobiście Nieborów 231 A